<

<Son beş ay içerisinde Türk Bayrağı'na yönelik pek çok haber geçti ajanslar. Viyana'daki müzenin Türk bayraklarıyla donatılmasına tepkiler. Mersin, Trabzon ve Sakarya'daki malum bayrak olayları. Yunanistan'daki Türk Subaylarına yapılan çirkin hareket ve AB Konseyi önündeki Türk bayrağının kaldırılması, aklıma gelenler şimdilik bunlar. Son olarakta bugün bu haber geliverdi!Olay özetle söyle; Bursa Yıldırım Kız Meslek Lisesi’nde, AB bayrağını, her Cuma ve Pazartesi günleri İstiklal Marşı eşliğindeki törenle göndere çekip indiriyorlarmış. MEB olayı duyunca soruşturma başlatmış. Meclisdeki bir soru önergesi( Bu soru önergeleri de olmasa hiç birşey öğrenemeyeceğiz.) ile de Bakan olayı doğrulamış.Müdür, onlarca öğretmen, binlerce veli... Allah aşkına kimse bu olayın tercümesi ne demektir diye düşünmez mi ? O Müdüre hesap sormaz mı ?
Nereye baksan AB hikayeleri , AB işgüzarları... Yeter artık!
Şu halka; AB ne demektir, sana ne verecek bu AB, hangi kanunlar ne için değişiyor, sorularının cevabını birileri oturup adam akıllı anlatsın! Herkesin ağzına laçka oldu, "Böyle mi AB ye gireceğiz?" diye hala bıkmadan gazetelerde köşebentler bile saçmalayıp duruyor. (Buyrun bir örnek Türker Alkan )
Birileri de çıkıp Türklerin serbest dolaşım kapsamında olmadığını söylesin. KKTC hukuken bitirildi desin. Talat, geçen gün Güney Kıbrıs gemileri limanlarımıza uğrarsa Maraş'ı verebiliriz dedi alenen. İki yıl önce Maraş'ı isteyen Güney Kıbrıs bugün ise olmaz dedi. Zaten ada tamamen hukuken onların... Elinle versen de almaz artık! Birileri de çıkıp bunları söylesin. Sesleri çıksın! Ota boka özenip, sihirli dünyaymış gibi herkes AB' ye girelim diyor. Hiç mi bu ülkede özgüven, milli gurur denen bir şey kalmadı. Kime, niye yazıyorsun ki sende a saf adam!Kız Meslek Lisesinin Müdürü!
Sende o kızlara yarın ilk iş, İngiliz, Fransız ninnileri falan öğretmeye başla. Atatürk'ün, " Bir milletin geleceği, anaların yetiştireceği çocuklardır." lafını da en başa koy. Şekil tamam olsun. Böyle çok daha aklı başında çoçuklar yetiştirir o kızlar! Korkma soruşturma falan da açılmaz o zaman. Hedef madem AB, neden olmasın?Türk bayrağının çektikleri de, yanına kar kalsın, yakmazsan kimse sesini çıkarmaz zaten. Yavru Vatan elden gidince, sıra anasına da gelir! Ama artık topla, tüfekle olmuyor bu işler! Bombalarla falan nereye kadar? Hem bizim uyuyan güzeller uyanır bomba sesine neyinize lazım! Böyle sürüp gidiyor yaa işler...
/p>
<
<

<1/span> Yorum: “
    <
  1. # <Anonymous Adsızyazıyor...


Google


Vikipedi Ansiklopedi Değildir
Bu bloga eklenecek yeni yazıları RSS tekniğiyle

 XML›