<

<İsmail Akman
2 Ocak günü İstanbul’un Kadıköy ilçesinde, İsmail Akman adlı kişi, Yasa Caddesindeki bir işhanında bulunan çalıştığı dükkanda, bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.

Murat Kara
4 Ocak günü Ankara’nın Ulus semtinde, Murat Kara adlı taksi şoförü, kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından silahla vuruldu. Tek kurşun yarası aldığı belirlenen Kara, olay yerinde yaşamını yitirdi.

Mevlüt Koşar
7 Ocak günü Urfa’nın Siverek ilçesinde, A. İpekçi caddesi üzerinde, kimliği belirsiz kişilerin silahlı saldırısına uğrayan üç kişiden Mevlüt Koşar olay yerinde öldü. Mustafa Tili ile Kamil Karakeçi adlı kişiler yaralandı.

Ali Peker
8 Ocak günü İstanbul’da, Ali Peker adlı kişi, Unkapanı Üsküplü caddesindeki evinde ölü bulundu. Polis ekiplerince yapılan incelemede, adı geçenin yüzünde darp izleri olduğu görüldü.

Mustafa Namık
15 Ocak günü İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde, emekli astsubay Mustafa Namık, ikamet ettiği villasında, pompalı bir tüfekle öldürülmüş halde bulundu.

Ali Rıza Kıra
30 Ocak günü Kocaeli’nin Gebze ilçesinde, bir gıda sanayiinde görevli Ali Rıza Kıra adlı kişi, kullandığı minibüsün içinde yakılarak öldürülmüş halde bulundu.

Kimliği belirsiz bir kadın
22 Ocak günü İstanbul’un Avcılar ilçesi Firuzköy Çekmece Gölü yakınında, boğazı kesilmiş halde bir kadın cesedi bulundu. Üstünde kimlik çıkmayan kadın, Adli tıp morguna kaldırıldı.

Kimliği belirsiz bir kişi
28 Ocak günü İstanbul Eminönü’nde, Kumkapı’daki bir gazinonun arkasında, başına sert bir cisimle vurularak öldürülmüş bir kişi bulundu. Ceset üzerinde yapılan incelemede, üzerinde kimliğini belirten herhangi bir belge çıkmadı.

Sercan Kaya
31 Ocak günü İstanbul Gaziosmanpaşa’da, Sercan Kaya adlı kişi, bir aracın içinde bulunan kimliği belirlenemeyen iki kişinin silahlı saldırısına uğradı. Ağır yaralanan Kaya, hastaneye kaldırılırken yaşamını yitirdi.

Maria Zubkova- Hayrettin Aker
1 Şubat günü İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde, Ukrayna uyruklu Maria Zubkova adlı kadın, çalıştığı villanın kapısı önünde, bina sahibinin eşi tarafından ölü olarak bulundu. Yapılan incelemede, adı geçenin kimlikleri belirsiz kişilerce başına sıkılan tek kurşunla öldürüldüğü belirlendi. Aynı gün, bir hafta önce ailesinin; kaybolduğuna ilişkin beyanda bulunduğu Hayrettin Aker adlı kişi, Silivri ilçesinin Büyükçavuşlu köyündeki boş bir arazide, karnından bıçaklanmış halde ölü bulundu.

Yusuf Yalçın
5 Şubat günü Ankara’nın Kazan ilçesi yakınlarında, Yusuf Yalçın adlı kişi, başına sert bir cisimle vurulmuş halde ölü bulundu. Vurulduktan sonra dere yatağına atılan Yalçın’ın, milli futbolcu Hasan Şaş’ın kayınpederi olduğu belirlendi ancak vuranların kimliğiyle ilgili bilgi edinilemedi.

Mesut Gözen
3 Şubat günü Diyarbakır’ın Bağlar beldesinde, yolda yürümekte olan Mesut Gözen adlı kişi, kimlikleri belirsiz iki kişinin silahlı saldırısına uğradı. Ağır yaralanan Gözen, kaldırıldığı hastanede can verdi.

Şerif Çınar
15 Şubat günü İstanbul Şişli ilçesinde, Feriköy Kınalıkeklik sokakta, kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğrayan üç kişiden Şerif Çınar öldü. Yapılan incelemede, yankesici oldukları bildirilen vurulan kişilerden S. Taşan ve M. Sarıkaya, yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Ürfi Bekçi
9 Şubat günü Manisa’nın Salihli ilçesinde, G. Okkan mahallesinde kavga olduğu yönünde ihbar alan güvenlik güçleri, olay yerinde bıçaklanarak yaralanmış Ürfi Bekçi adlı kişiyi buldular. Hastaneye kaldırılan Bekçi, yaşamını yitirdi.

İsmet Alkış
22 Şubat günü İzmir’in Kadifekale semtinde, İsmet Alkış adlı kişi, başına sert bir cisimle vurularak öldürülmüş halde bulundu. Yapılan incelemede, adı geçeni vuranların kimliği belirlenemezken, cesedin iki sokak ötede bir kamyonetten sürüklenerek olay yerindeki merdiven aralığına bırakıldığı açıklandı.

Şeredin Sancar, Newroz Sancar
12 Mart günü Mardin’in Nusaybin ilçesine bağlı Mezrike köyünden tarlalarını ekmek üzere Xanike köyüne giderken, kimliği belirsiz kişilerce kaçırılan Yezidi Kürtlerinden Şeredin Sancar ve eşi Newroz, sonraki günlerde ölü bulundu. Şeredin’in’in cesedi Midyat ilçesinin Daline köyü yakınlarında arabasının içinde bulunurken, birkaç gün sonra da, Xanike köyündeki bir kuyuda elleri başörtüsüyle bağlanmış ve sırtına taş bağlanmış halde Newroz’un cesedi çıktı.

Kimliği belirsiz bir kişi
18 Şubat günü İstanbul Zekeriyaköy’de, 35 yaşlarında olduğu sanılan bir kişi, boş arazide ölü bulundu. Yapılan incelemede, yüzüne sert bir cisimle vurulduğu anlaşılan kişinin kimliği ile kimlerce ve neden öldürüldüğü belirlenemedi.

Arafat Yılmaz
28 Şubat günü Diyarbakır’ın Bağlar beldesi Kaynartepe mahallesinde, kimliği belirsiz kişilerin silahlı saldırısına uğrayan Arafat Yılmaz adlı kişi, olay yerinde öldü.

Ferhat Dikmen
30 Mart günü İstanbul’un Üsküdar ilçesinde, Haydarpaşa Numune Hastanesi yakınlarında Ferhat Dikmen adlı kişi, uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Adı geçenin PKK itirafçısı olduğu öne sürüldü.

Dilaver Alp, A. Selam Aslan
3 Mart günü İstanbul’da, Tarlabaşı Sakızağacı caddesinde yürümekte olan Dilaver Alp ve A. Selam Aslan adlı kişiler, kimliği belirsiz kişilerin silahlı saldırısına uğradılar. Adı geçenler olay yerinde öldüler.

Volkan Karagöz
7 Mart günü İstanbul’un Esenler ilçesi Davutpaşa caddesi üzerinde, Volkan Karagöz adlı kişi, bir ihbar üzerine ölü bulundu. Yapılan incelemede, adı geçenin vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklandığı belirlendi.

Aydın Çelebi
11 Mart günü İstanbul’un Pendik ilçesinde, Aydın Çelebi adlı kişi, Kurtköy mahallesinde öldürülmüş halde bulundu. Yapılan incelemede, adı geçenin başının arka tarafından silahla vurulduğu belirlendi.

Cemal Yılmaz
13 Mart günü İzmir’de, Cemal Yılmaz adlı işadamı, aracını park etmekte olduğu evinin önünde, kimliği belirsiz üç kişinin silahlı saldırısına uğradı. Kafasından kurşun yaraları alan Yılmaz, olay yerinde öldü.

Hasan Gülenç
16 Mart günü İzmir’in Aliağai ilçesine bağlı Yenişakran beldesinde, Hasan Gülenç adlı kişi kimliği belirsiz kişilerce telle boğularak öldürüldü. Yapılan araştırmada, Gülenç’in emekli olduğu Almanya’dan 6 ay kadar önce gelip beldeye yerleştiği bildirildi.

Dursun Gündoğdu
17 Mart günü Adana’da, Hacıbektaş Veli Derneği ikinci başkanı ve belediye eski meclis üyesi Dursun Gündoğdu, Mahfesığmaz mahallesindeki bir inşaatın ikinci katında ölü bulundu. Yapılan araştırmada, Gündoğdu’nun sekiz yerinden bıçaklandığı ve öldürülmeden tecavüz edildiği belirlendi.

Elan Özgür
21 Mart günü Düzce’de, bir duruşmaya katılmak üzere adliye binası önünde bulunan avukat Elan Özgür, kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Göğsüne ve omuzuna kurşun isabet eden Özgür, kaldırıldığı devlet hastanesinde yaşamını yitirdi.

Şerif Alptekin
Mardin’in Dargeçit ilçesine bağlı korucu köyü Ilısu’da, traktörüyle kum ocağına giden Şerif Alptekin adlı kişi ölü bulundu. İlçe savcısının olay yerine gelmesine karşın, adı geçenin ölüm nedenini belirleyecek adli tıp raporuna gerek duyulmadı ve olayla ilgili herhangi bir soruşturma başlatılmadı.

Behor Roziya
15 Nisan günü İzmir’in Alsancak semtinde, Behor Roziya adlı kişi, sahibi olduğu kuyumcu dükkanına gelen maskeli bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Göğsüne üç kurşun isabet eden Behor, olay yerinde öldü.

Abdulhakim Tülay
Urfa’nın Siverek ilçesinde ikamet eden ve evinden ayrıldıktan sonra haber alınamayan 17 yaşındaki Abdulhakim Tülay, 5 Nisan günü Bavuş mevkiinde ölü bulundu. Yapılan incelemede, Tülay’ın başının ezilerek öldürüldüğü görüldü.

İbrahim Oran
15 Nisan günü Siirt’in Pervari ilçesine bağlı Doğan köyü yakınlarında hayvanlarını otlatmakta olan İbrahim ve Selim Oran, kimliği belirsiz kişilerin silahlı saldırısına uğradılar. Olayda, İbrahim Oran ölürken, Selim Oran yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Kimliği belirsiz bir kadın
20 Nisan günü İstanbul’un Şişli ilçesinde, Baruthane deresi kenarında 40 yaşlarında bir kadın ölü bulundu. Yapılan incelemede, kimliği belirlenemeyen kadının boğazının bıçakla kesildiği, vücudunda darp izleri olduğu ve Hizbullah örgütünün cinayetlerine benzer biçimde, gözlerinin siyah bandajla kapatılıp ayaklarının boynuna domuz bağıyla bağlandığı saptandı.

Urfan Karaca
23 Nisan günü İstanbul Beyoğlu’nda, Urfan Karaca adlı kişi, kimliği belirsiz iki kişinin silahlı saldırısına uğradı. Vücuduna saplanan kurşun yaralarıyla ağır yaralanan Karaca, kaldırıldığı SSK Okmeydanı Hastanesi’nde öldü.

Ali Naki Aydın
29 Nisan günü İzmir’in Buca ilçesinde, bir tekstil fabrikasında güvenlik görevlisi olarak çalışan Ali Naki Aydın, bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulundu. Yapılan incelemede, adı geçenin motosikletinin de cesedine yakın bir yerde olduğu belirlendi ancak vuranların kimlikleriyle ilgili bilgi edinilemedi.


Ahmet Salih Karaaslan, Hamza Karaaslan, M.Ali Karaaslan
Diyarbakır il merkezinde güvenlik kuvvetleri tarafından yapılan operasyonlar sırasında gözaltına alınan M.Salih Kölge’nin, G.Antep il merkezinde yer gösterdiği ve gösterilen evde yapılan kazıda Ahmet Salih Karaaslan, Hamza Karaaslan ve M.Ali Karaaslan adlı kişilere ait oldukları belirlenen cesetlerin bulunduğu açıklandı.

Adem Keleş
2 Mayıs günü Sivas il merkezinde, Adem Keleş adlı uzman çavuş, Yenidoğan mahallesindeki evinin önünde kafası kesilmiş halde öldürülmüş olarak bulundu. Adı geçenin kimlerce ve niçin vurulduğu belirlenemedi.

Hakkı Çolakoğlu
11 Mayıs günü Sakarya’nın Hendek ilçesi TEM otoyolu gişeleri yakınında, başında ve vücudunda işkence izleri olan ve silahla vurulmuş bir erkek cesedi bulundu. Yapılan araştırmada, öldürülen kişinin Düzce’nin Nalbantoğlu köyündeki dükkanından kaçırılan Hakkı Çolakoğlu olduğu belirlendi.

Ersin Karaca
25 Mayıs günü Kütahya’nın Domaniç ilçesinde, Dumlupınar Üniversitesi öğrencisi Ersin Karaca, öğrenci yurdundaki yatağında ölü bulundu. Karaca’nın ölüm nedenine ilişkin soruşturma başlatıldı.

Yavuz Selim Altınparmak
4 Mayıs günü Malatya ilinde kaybolan polis memuru Yavuz Selim Altıparmak, ertesi gün Sivas karayolunun onuncu kilometresinde ölü olarak bulundu. Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Altınparmak’ın darp edilerek öldürüldüğü açıklandı.

Yıldız Yıldırım
19 Mayıs günü İstanbul Beşiktaş’ta, A. Saygun caddesi üzerindeki Tayhan sitesi B Blokta, Yıldız Yıldırım adlı kadın ölü bulundu. Polis yetkilileri adı geçenin başına sıkılan tek kurşunla öldürüldüğünü açıkladılar.

Mehmet Şerif Acar
Kerim Acar, 12 Mayıs günü yaptığı başvuruda, Şırnak ili Beytüşşebap ilçesine bağlı Ilıcak köyü nüfusuna kayıtlı oğlu Mehmet Şerif Acar’ın 1989 yılında evden ayrıldığını, kendisinden uzun süre haber alamadıklarını, 1993 yılında Şırnak ili Uludere ilçesi Şenoba Beldesi yakınlarında güvenlik güçleri ile girdiği çatışma sonrasında başından ve bacağından yaralı olarak gözaltına alındığını; oğlunun, gözaltındaki sorgusundan sonra Diyarbakır DGM tarafından tutuklanarak Diyarbakır E Tipi Cezaevine konulduğunu, 2001 yılı sonlarına doğru Muş cezaevinden tahliye edildiğini belirtti. Tahliye edilen oğlunun Ilıcak Köyüne gittiğini belirten Acar, yaklaşık 1 hafta önce köydeki akrabalarının kendisini arayarak oğlu M. Şerif Acar’ın köy yakınlarında köy korucuları ve askerler tarafından öldürüldüğünü söylediklerini belirtti. Köylerinde korucuların bulunduğunu ve sürekli köylülere baskı yapıldığını belirten Kerim Acar, oğlunun öldürülmesi sırasında bir çok köylünün olaya tanık olduğunu ancak korktukları için hiçbir şey söylemediklerini, ayrıca oğlunun cenazesinin kendilerine verilmediğini aktardı.

Suat İsmailoğlu, Fikret Özdemir
2 Haziran günü İstanbul Esenler’de, Suat İsmailoğlu ve Fikret Özdemir adlı kişilere, işlettikleri barın önünden evlerine gitmek için bir araca binmek üzere iken, kimliği belirsiz kişilerce bir araçtan ateş açıldı. Yaralanarak hastaneye kaldırılan adı geçenler kurtarılamadı.

M. Emin Ertem
3 Haziran günü Bursa’nın Orhaneli ilçesinin Dağgüney köyü yakınındaki Kocasu deresinde, bir aydan beri kayıp olan M. Emin Ertem adlı kişi ölü bulundu. Adı geçenin ölüm nedenine ilişkin soruşturma başlatıldı.

Hasan Hastek
18 Haziran günü İstanbul Kadıköy’de, Hasan Hastek adlı kişi, Bostancı sahilinde yürürken, kimliği belirsiz kişilerce karnından bıçaklandı. Olay yerine gelen polislerce hastaneye kaldırılan Hastek yaşamını yitirdi.

Muzaffer Beyaz
21 Haziran günü Van il merkezi Karşıyaka mahallesinde, petrol işletmecisi Muzaffer Beyaz, aracının içinde ölü bulundu. Yapılan incelemede, Beyaz’ın boğularak öldürüldüğü belirlendi.

Durdu Gökçü
21 Haziran günü İçel il merkezinde Durdu Gökçü adlı kadın, evinde ölü bulundu. Yapılan incelemede, kadının vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanarak öldürüldüğü belirlendi.

Hacer Er
30 Haziran günü Ordu’nun Ünye ilçesinde, Hacer Er adlı kadın, evinin ilerisindeki fındık bahçesinde kimliği belirsiz kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Er, göğsüne isabet eden kurşunla olay yerinde öldü.

Ahmet Cevat Sevgili
2 Temmuz günü Siirt’in Kurtalan ilçesine bağlı Kayabağlar beldesinde, belediye başkanı Ahmet Cevat Sevgili, evinin damında uyku halinde iken, eve gelen kimliği belirsiz silahlı kişilerin saldırısına uğradı. Sevgili, olay yerinde öldü.

Sezai Yaprak
29 Temmuz günü Diyarbakır ili Yolaltı köyü yakınlarında, Sezai Yaprak adlı kişi, kimliği belirsiz kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Hastaneye kaldırılan Yaprak, kurtarılamadı.

Recep Azizoğlu
2 Ağustos günü Diyarbakır’da, Yenişehir beldesinin HADEP’li belediye başkanının amcası olan avukat Recep Azizoğlu, evine çıkmak üzere asansöre bindiği sırada, kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Başına isabet eden kurşunla yaralanan Azizoğlu, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.


Ogun Altan
2 Ağustos günü İstanbul’un Üsküdar ilçesinde, bir süreden beri kayıp olan Ogun Altan adlı kişi, Harem vapur iskelesi yakınlarında ölü bulundu. Ailesi, Altan’ın kendilerine bir süredir ölümle tehdit edildiğini söylediğini beyan ettiler.

Hasan Yantek, Mustafa Yantek, Tahir Kısakol
23 Ağustos günü Maraş’ın Pazarcık ilçesi Harmancık köyü yakınlarındaki Çumruklu mevkiinde, ikisi kardeş olan 3 kişi, kafalarına ateş edilmiş halde ölü bulundu. Öldürülenlerden Hasan Yantek’in, otlatmaya götürdüğü hayvanların bir süre sonra köye geri dönmeleri üzerine, arazide yapılan arama sırasında ortaya çıkan olayda, Mustafa Yantek ve Tahir Kısakol’un cesetleri, bir fıstık bahçesinin içinde yan yana, Hasan da, üç kilometre ötede bulundu.

Veli Tekin
25 Ağustos günü Adana il merkezinde, emekli uzman çavuş olduğu belirlenen Veli Tekin adlı kişi, kimliği belirsiz kişilerce vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanmış halde ölü olarak bulundu.

Veysi Yıldız
Eylül günü Urfa’nın Viranşehir ilçesine bağlı Koşullu köyünde, Veysi Yıldız adlı kişi, hayvanlarını otlattığı kırsal alanda, kimlikleri belirsiz kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Vücuduna çok sayıda kurşun yarası alan Yıldız, yaşamını yitirdi.

Hülya As
10 Eylül günü İçel’de, Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Hülya As, Arslanköy beldesi yol güzergahındaki ormanlık alanda, yakılmış halde öldürülmüş olarak bulundu.

Mahmut Koç
13 Eylül günü İstanbul Ümraniye’de, Mahmut Koç adlı kişi, Ihlamurkuyu yönüne giden yolcu olarak bindiği minibüsün içinde, bir sonraki durakta binen kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Beş ay önce cezaevinden çıktığı belirlenen Koç, kaldırıldığı hastanede öldü.

Nurettin Gürle
18 Eylül günü Maraş’ta, Doğruyol Partisi’nin gençlik kolu başkanı Nurettin Gürle, A. Türkeş bulvarı üzerinde silahlı saldırıya uğradı. Yanındaki F. Tosun ve S. Çayır’ın yaralandığı olayda, Gürle yaşamını yitirdi.

A.Rahman Gülhan, Mahmut Özalp
10 Ekim günü saat 12.00 sularında Şırnak ili Güçlükonak ilçesi Xurs köyü korucularının fıstık toplamaya gittikleri esnada askeri giyimli kişi/ kişiler tarafından açılan ateş sonucunda 37 yaşındaki Mahmut Özalp ve 38 yaşındaki A.Rahman Gülhan adlı korucuların yaşamlarını yitirdikleri belirtildi

T.Ç.
25 Eylül günü Batman’ın Sason ilçesine bağlı Taşyuva köyü yakınlarında, 17 yaşındaki T.Ç. adlı genç, kendi silahıyla vurulmuş halde ölü bulundu. T.Ç.’nin intihar mı yoksa başkaları tarafından mı vurulduğu saptanamadı.

Sabri Akıl
15 Kasım günü Urfa’nın Siverek ilçesinden Karakeçi köyüne gitmekte olan Sabri Akıl ile eşi Sevgi Akıl, köy girişinde kimliği belirsiz kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Yaralanarak hastaneye kaldırılan karı-kocadan Sabri Akıl, hastanede yaşamını yitirdi.

Abidin Ubat
Siirt ili Şirvan ilçesine bağlı Zıvzik Köyünde ikamet eden Abidin Ubat (1961 Siirt ili Şirvan ilçesi nüfusuna kayıtlı, ilkokul mezunu evli altı çocuk babası.), çift sürmeye gittiği sırada kimliği belirsiz kişilerin silahlı saldırısı sonucu yaşamını yitirdi. Ubat’ın kimler tarafından öldürüldüğü konusunda herhangi bir bilginin elde edilmediği ancak 3 Kasım seçimleri döneminde DEHAP adına müşahitlik yaptığından dolayı Üstpınar Karakolu yetkilileri tarafından tehdit edildiği, öldürüldüğü yerde yapılan incelemelerde bir askeri palaskanın mevcut olduğu belirtildi.

Şehriyan Temel
4 Aralık günü Urfa’nın Viranşehir ilçesinde, üç günden beri haber alınamayan lise öğrencisi 16 yaşındaki Şehriyan Temel, evinde öldürülmüş olarak bulundu. Yapılan incelemede, adı geçenin vücudunda bıçak darbelerine rastlandı soruşturma başlatıldı.

Doç. Dr. Necip Hablemitoğlu
18 Aralık günü Ankara’da, Ankara Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Necip Hablemitoğlu, evine gitmek üzere parkettiği aracının yanında, kimliği belirsiz kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Vücuduna iki kurşun isabet eden Hablemitoğlu yaşamını yitirdi.

İzzettin Demir ve Mehmet Yargı
18 Aralık günü Batman il merkezi Aydınevler mahallesinde, İzzettin Demir ve Mehmet Yargı adlı kişiler, kendilerini polis olarak tanıtan kar maskeli kişiler tarafından silahla tarandı. Silahlı kişilerin, iki yurttaş üzerindeki bir miktar parayı alarak kaçtıkları belirlendi.

İbrahim Karakaş
6 Aralık günü, Erzurum’un Karayazı ilçesine bağlı Aşağı İncesu köyündeki evinden ayrıldıktan sonra haber alınamayan HADEP üyesi İbrahim Karakaş, köye üç kilometre uzaklıktaki bir arazide çobanlar tarafından ölü halde bulundu. Yapılan incelemede, adı geçenin ensesine sıkılan tek kurşunla öldürüldüğü belirlendi.

Mazhar Kanaş
Batman il merkezine bağlı Güneşli köyü yakınlarındaki açık arazide, bir erkek cesedi bulundu. Yapılan inceleme ve otopside, Mazhar Kanaş adlı şahıs olduğu anlaşılan maktülün, kafasına sıkılan tek kurşunla vurulduğu belirlendi.
/p>
<
<

<6/span> Yorum: “
    <
  1. # <Anonymous Adsızyazıyor...